Odgrywanie ról zwierzątek w sypialni nie jest niczym dziwnym. Wszak z naturą nie należy dyskutować, a najbardziej udany seks mieć będziemy wtedy, gdy naprawdę połączymy się z naturalnymi, często w powszechnej świadomości wstydliwymi odruchami. Zamiana w pieska lub w suczkę będzie miała najlepszą formę wtedy, gdy zaakcentujemy ją określonymi gadżetami lub formami odzieży. Czy słyszeliście o specjalnych maskach imitujacych psie pyszczki?

Wykonane są one z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, można je swobodnie zakładać na twarz na czas szalonych zabaw. W Polsce jeszcze tego nie zauważamy, ale za granicą od wielu już lat funkcjonują specjalne sex cluby, w których dla wszystkich fanów dog trainingu przygotowane zostały specjalne wybiegi, pełne sztucznej trawy, gdzie można totalnie się zapomnieć i przybrać rolę Pana, Pani lub ulubionego czworonoga. Do dyspozycji na sztucznie zaaranżowanym trawniku może być także zasadzone drzewko, z którego na grubej linie zwisa wielka opona. Nic, tylko oddać się natychmiastowej zabawie!

Ze szczekaniem i mlaskaniem

Jeśli już chcemy być tym pieskiem, musimy zachowywać się tak, jak przystało na zdominowanego czworonoga. Wszelkie warczenie, skamlanie, szczekanie pokazujące nasze zadowolenie są jak najbardziej wskazane. Master lub Domina może prowadzić nas na smyczy przyczepionej do stabilnej obroży znajdującej się na naszej szyi. Piesek może turlać się po trawie, być głaskanym przez szefa lub szefową, wykonywać różne polecenia, z których aportowanie jest chyba najbardziej lubiane.

Nie tylko aportowanie

Aportować można plastikowe kości do zabawy, które dla bardziej operatywnych znawców tematu służyć mogą też jako wibratory. Pasywny kundelek lub suczka może uwiesić się na oponie jak do huśtania, a zadaniem Dominy bądź Mastera będzie pieszczenie otworów i wkładanie w nie dyskretnej zabawki przechodzącej w rolę wibratora. Sceneria łąki przeznaczonej dla pieska ma w sobie wiele z żartu, ale nie da się zaprzeczyć, że silnie pobudza wyobraźnię. Seks w takich klimatach jest niezapomnianym doświadczeniem.

Dla Ciebie zamienię się w pieska
4.6 (92%) 10 głosów