Archiwum - Zespół Szkół w Roźwienicy

Idź do spisu treści

Menu główne:

SZKOŁA

Kliknij tutaj, aby zmienić domyślny tekst!

 


OGŁOSZENIE
Dyrektor Zespołu Szkół w Roźwienicy informuje, o możliwości uzyskania pomocy materialnej z Rządowego programu pomocy uczniom
w 2015 roku   „Wyprawka szkolna".


Zgodnie z ww. programem rodzice dzieci rozpoczynających naukę
w klasie  III  szkoły podstawowej, którzy znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej lub życiowej, będą mogli otrzymać w roku szkolnym 2015/2016 pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników.

O zwrot za podręczniki dla uczniów klasy  III szkoły podstawowej mogą ubiegać się uczniowie, z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza kryterium, o którym mowa w art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r.
o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2013 r., poz. 1456, z późn. zm.),
tj. 574 zł netto na osobę.

Ponadto, pomocą w zakresie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, objęto także uczniów:
- słabo widzących,
- niesłyszących,
- słabosłyszących,
- z niepełnosprawnością ruchową; w tym afazją,
- z autyzmem; w tym z zespołem Aspergera,
- z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym,
- z niepełnosprawnościami sprzężonymi,
w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, o którym mowa w art.  7lb  ust.3 ustawy z dnia 7 września 199lr. o systemie oświaty (Dz. U.
z 2004r. Nr 256, poz. 2572, ż późn. zm.), uczęszczający roku szkolnym 2015/2016 do szkół podstawowych- z wyjątkiem klasy I, II, IV i gimnazjum, z wyjątkiem klasy I.

Termin przyjmowania wniosków : do 7 września 2015


Druki wniosków o w/w pomoc będą dostępne w sekretariacie szkoły, lub na stronie internetowej zsrozwienica.pl

Pobierz wniosek (kliknij)
Masz problem? Daj sobie pomóc. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy telefonicznej i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli! (zobacz więcej)


Wykaz podręczników obowiązującyh w roku szkolnym 2015/2016
(pobierz)

Egzaminy poprawkowe
Egzaminy poprawkowe odbędą się 24. (język polski, język angielski) oraz 25. sierpnia (matematyka, geografia) od godziny 9:00.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
(zobacz zdjęcia)


Rajd ścieżką przyrodniczą „Wawóz Lelos”w Pruchniku i wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce

We wtorek 23 czerwca 2015 r. uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunami:  p. A. Kubas, p. A. Cieliczką, p. K. Szczyptą, p. M. Kondratem i p. P. Sochą wzięli udział w rajdzie ścieżką przyrodniczą „Wąwóz Lelos”. (zobacz więcej)Wyjazd do Energylandii w Zatorze i Oświęcimia

17 czerwca 2015r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wyjeździe do Energylandii w Zatorze i do Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu(zobacz więcej)
Podziękowania

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz swoim składam serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom zaangażowanym w pomoc przy realizacji dwóch edycji projektu Comenius realizowanych w latach 2011-2015.  Dziękujemy za współpracę oraz okazywaną przez Państwa życzliwość i przyjazną dłoń, która  nas wspierała w działaniach podejmowanych dla dobra dzieci.
Dziękujemy za gościnność, otwartość i przychylność okazaną naszym zagranicznym przyjaciołom w trakcie wizyt partnerskich.
Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że także w przyszłości możliwa będzie realizacja projektów wymiany młodzieży i udział w nich naszych uczniów.
       

        Szkolny koordynator projektu
        Monika Jach


Samorząd uczniowski na rok szkolny 2015/2016
Przewodniczący: Eryk Kowalczyk
Zastępnca: Paulina Obłoza, Julia Mazur
Członkowie: Wiktoria Dębicka, Karolina Bulanowska, Urszula Nietrzeba, Mariusz Warzocha, Agnieszka Winiarska, Dominika Kurpiel, Anita Drabik, Andżelika Konieczna, Andżelika Strączek


Festyn rodzinny
(zobacz zdjęcia)


Dzień tańca - "Rytmy świata" (zobacz więcej)


Podsumowanie projektu - wizyta w Aachen

W dniach 3 9 maja br. uczniowie Gminnego Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Zespole Szkół w Roźwienicy gościli w Aachen w Niemczech, gdzie miało miejsce spotkanie szkół partnerskich z Polski, Niemiec, Finlandii, Szwecji i Turcji biorących udział w realizacji projektu Comenius. Realizowany od listopada 2013 roku pod hasłem „Światowe dziedzictwo - Ziemia, zbiorowa społeczna odpowiedzialność a życie w różnorodności” projekt obejmował różnorodne działania dotyczące ochrony środowiska i ekologicznej produkcji odzieży, żywności, energii, recyklingu itp. Spotkanie w Niemczech upłynęło pod znakiem podsumowania uczestnicy projektu przygotowali wystawę w formie plakatów, filmów, prezentacji multimedialnych obejmującą tematykę kolejnych spotkań. (zobacz więcej)


ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA.

W dniu 30 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyła się patriotyczna uroczystość  upamiętniająca 224 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowano montaż słowno- muzyczny poświęcony jednemu z najważniejszych wydarzeń  w historii Polski. Uchwalona przez Sejm Wielki w 1791 roku była drugim na świecie i pierwszym w Europie dokumentem tego typu. Akademia przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum pozwoliła przenieść się w odległe czasy , doświadczyć radości i dumy z ustanowienia tak postępowej konstytucji oraz przypomnieć znaczenie słów Ojczyzna, Naród i Wolność. (zobacz zdjęcia)Złotówka dla Lwowa

Bystrowice - 311,50 zł
Chorzów - 104,50 zł
Czudowice - 170,36 zł
Pełnatycze - 323,16 zł
Roźwienica - 331,70 zł
Rudołowice - 532,82 zł
Tyniowice - 198,91 zł
Więckowice - 101,00 zł
Razem 2073,91 zł
Dziękujemy ofiarodawcom!

Spotkanie z przedstawicielami Koła Pszczelarzy w Jarosławiu.

Dnia 28 kwietnia 2015r. w  naszej szkole odbyło się spotkanie z prezesem Koła Pszczelarzy Panem Tomaszem Petrym i wiceprezesem Panem Kazimierzem Perencem. (zobacz więcej)


Egzamin gimnazjalny

(zobacz zdjęcia)
Wyjazd do Rzeszowa klas drugich gimnazjum

14 kwietnia 2015 r. uczniowie klas drugich naszego gimnazjum uczestniczyli w wyjeździe do Rzeszowa.  Wyjazd obejmował zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej znajdującej się przy ratuszu, projekcję  filmu „ Szybcy i wściekli 7” w kinie Helios  oraz pobyt w MacDonaldzie.  Warto było przejść się podziemną trasą turystyczną , dowiedzieć się o bogatej historii Rzeszowa i przypomnieć sobie kilka faktów z historii Polski. Film również był dla uczniów wspaniałą atrakcją i dostarczył wielu niesamowitych wrażeń. (zobacz zdjęcia)

Złotówka dla Lwowa

19 kwietnia uczniowie Gminnego Gimnazjum im. Orląt Lwowskich przeprowadzą po raz szósty zbiórkę pieniędzy dla Polaków mieszkających we Lwowie. Zibórka odbywać się będzie pod wszystkimi kościołami w miejscowościach zamieszkałych przez uczniów Zespołu Szkół w Roźwienicy.75. ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ


Rekrutacja 2015/2016 - regulaminy i zaświadczenia (zobacz)

PO[ruszaj]  SIĘ  NA  WIOSNĘ !

Pod tym hasłem 20 marca 2015 uczniowie gimnazjum wzięli  udział w OGÓLNOPOLSKIM  PROGRAMIE „ TRZYMAJ  FORMĘ”!  W sali gimnastycznej podzieleni  na grupy uczniowie rywalizowali między sobą w wielu  ciekawych konkurencjach. Na zakończenie wszyscy ze smakiem spożyli zdrowe pomarańcze, banany, winogrona. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. (zobacz zdjęcia)Wyjazd do filharmonii w Rzeszowie

Piątek 13. marca 2015 roku na długo pozostanie w pamięci wielu uczniów naszej szkoły. Tego dnia wybraliśmy się koncert orkiestry symfonicznej do Filharmonii Podkarpackiej w  Rzeszowie. (zobacz więcej)Cała Polska czyta dzieciom
(zobacz więcej)


V-ce Mistrzynie Powiatu Jarosławskiego w piłce siatkowej dziewcząt (zobacz więcej)


Dzień Kobiet
(zobacz zdjęcia)


Powiatowe zawody w piłce siatkowej - półfinał

4. marca 2015 roku gościlismy 3 zespoły grające w półfinale powiatowych zawodów. (zobacz więcej)Zabawa karnawałowa klas I-III


ELEKTRObox

Zachęcamy do korzystania z wystawionego w naszej szkole ELEKTROboxa. Można do niego wrzucać baterie oraz małogabarytowy sprzęt AGD, IT, RTV, narzędzia oraz zabawki m.in.: żelazka, tostery, suszarki, zegary, telefony, kalkulatory, myszki, klawiatury, kamery, MP3, aparaty fotograficzne, radioodbiorniki, wiertarki, szlifierki, wkrętarki, konsole do gier, gry wideo itp.„Mistrz działań pisemnych”

W styczniu 2015 r. uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Roźwienicy wzięli udział w klasowym konkursie z zakresu umiejętności obliczeń pisemnych. Rywalizacja i zapał był ogromny. Oto wyłonieni zwycięzcy:

I miejsce ex æquo:    Szymon Popek, Wiktoria Mazur;
II miejsce:     Emilia Obłoza;
III miejsce:     Kinga Stec;
Wyróżnienie:    Aleksander Pepliński;
Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez nauczyciela. Gratulujemy zapału młodym matematykom!!!
Kolejny konkurs w II półroczu: „Mistrz działań na ułamkach zwykłych”
Konkurs tańca nowoczesnego (zobacz zdjęcia)
Miejsce I - klasa I a
Miejsce II - klasa III b
Miejsce III - klasa I b, III a
Wyniki konkurs ortograficznego

W styczniu, jak co roku, odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich klas gimnazjum łącznie 19 uczniów. Arcytrudne dyktando jeżyło się od ortograficznych łamigłówek, wśród których największych problemów dostarczyły uczestnikom konkursu takie „niewinne” słówka jak: „na oścież”, „wziąć”, „co najmniej” czy „donikąd”. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal, jednak zwycięskie laury przypadły następującym uczniom:

I miejsce Mistrz Ortografii 2014/2015
Dominika Kurpiel - klasa IIc
II miejsce
Wicemistrz Ortografii 2014/2015
Eryk Mokrzyński - klasa Ia
III miejsce II Wicemistrz Ortografii 2014/2015

Sylwia Drzymała
klasa IIa
Sebastian Skowron
klasa IIIa
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!


Czapka św. Mikołaja
(zobacz zdjęcia)Realizacja projektów edukcyjnych
26 listopada 2014r. odbyła się w Gminnym Gimnazjum im. Orląt Lwowskich prezentacja projektów edukacyjnych. (zobacz więcej)Comenius Finlandia

W dniach 03.11 07.11.2014 r. grupa uczniów naszego gimnazjum przebywała wraz z opiekunami w Finlandii.  Wyjazd odbywał się w ramach projektu Comenius, w którym uczestniczą również uczniowie ze szkół w Niemczech, Szwecji i Turcji. Byliśmy gośćmi szkoły w Petajavesi.
Pierwszego dnia zwiedzaliśmy szkołę, która zrobiła na nas duże wrażenie, szczególnie wyposażenie klas i pracowni oraz audytorium. Po południu odbywały się prezentacje przygotowane przez uczestników projektu z poszczególnych państw dotyczące energii zużywanej podczas drogi uczniów do szkoły. Uczniowie już na początku pobytu zintegrowali się z kolegami z Finlandii i pozostałych krajów.  (zobacz więcej)"Jesienne kompozycje"
Wyniki konkursu (zobacz więcej)„Znajdź właściwe rozwiązanie”

Nasza szkoła od początku swego  istnienia realizuje ogólnopolski program profilaktyczny  „Znajdź właściwe rozwiązanie”  (klasy pierwsze i drugie gimnazjum). Głównym celem programu jest zapobieganie paleniu tytoniu wśród młodzieży szkolnej. (zobacz więcej)Projekt edukacyjny
Uczniowie klasy II C zajmujący się projektem edukacyjnym "Poradnik zdrowego życia - "Na zdrowie". Praktyczne zastosowanie matematyki" udostępnili poradnik zdrowego stylu życia w formie prezentacji. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią! (pobierz)

Dzień życzliwości
(zobacz zdjęcia)Konkurs wiedzy o patronie.

18 listopada 2014 r. odbył się w Gminnym Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy  Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie. Konkurs adresowany był do uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają dopiero naukę w naszej szkole. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy dotyczącej wydarzeń związanych z walkami młodzieży polskiej o Lwów w listopadzie 1918 roku. Chcemy kształtować również postawy szacunku dla rówieśników naszych gimnazjalistów, którzy oddali bez wahania życie za polskość Lwowa.
W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie klas pierwszych. Oto wyniki:
I miejsce  z równą liczbą punktów Aneta Drabik kl I b oraz Urszula Nietrzeba  kl  I c
II miejsce   Karolina Bulanowska  kl Ib
III miejsce   Kubasik Adrian kl Ic
Klasa I b wypadła najlepiej jako zespół zdobywając najwyższą średnią punktów.


Gminne obchody Święta Niepodległości - 11.11.2014 r.

„Żyli dla niej” pod takim hasłem odbyły się w Zespole Szkół w Roźwienicy gminne obchody 96 rocznicy odzyskania niepodległości, w których wzięli udział przedstawiciele władz gminnych oraz jej mieszkańcy a także społeczność naszej szkoły. Po mszy świętej o godzinie 15-ej w budynku szkoły złożono kwiaty pod tablicą upamiętniającą bohaterską walkę Orląt Lwowskich. Następnie uczniowie z zespołu wokalno-instrumentalnego oraz teatru szkolnego przedstawili spektakl ukazujący historię Polski poprzez sylwetki wielkich Polaków, którzy swoim talentem, pracą, walką, poświęceniem służyli ojczyźnie. Królowa Jadwiga, Mikołaj Kopernik, Józef Wybicki, Jan Matejko czy Maria Skłodowska Curie uczą współczesne pokolenia, że nie trzeba ginąć za ojczyznę, żeby być jej bohaterem, a każdy z nas na swoją miarę może jej służyć, wykonując swoje obowiązki najlepiej jak to możliwe. Chwilę zadumy poświęcono również Orlętom Lwowskim patronowi naszego Gimnazjum. Ich postawa budzi szacunek i podziw, skłania też do refleksji, jak wielką wartością jest wolność, za którą oni oddali życie i którą my możemy się dziś cieszyć. (zobacz zdjęcia)
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Październik jest miesiącem bibliotek szkolnych. W tym miesiącu po raz kolejny w naszej  szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.
Z okazji  tego święta dnia 28 października  odbyło się przedstawienie pt. "Sąd  nad Książką''.
W przedstawieniu udział wzięły klasy 0-3SP.
Ponadto zostały przeprowadzone konkursy:
-"Znani pisarze w krzywym zwierciadle"
konkurs plastyczny dla kl. I-III G i kl. IV-VI SP.
-Wykonaj ilustrację do  wiersza   Juliana Tuwima ("Rzepka", "Abecadło", "Ptasie radio'', "Lokomotywa'').
-"Moda na czytanie''
konkurs czytelniczy dla klasy IV VI SP. (zobacz zdjęcia)Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej
30 października 2014 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni   i Poezji Patriotycznej. Uczestniczyli w nim uczniowie z okolicznych szkół: Zespołu Szkół w Węgierce,  Gimnazjum Publicznego im. ks. Bronisława Markiewicza w Pruchniku, Zespołu Szkół w Zarzeczu oraz Gminnego Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy. (zobacz więcej)

Dzień spódnicy
(zobacz zdjęcia)Obchody 10-lecia istnienia szkoły
(kliknij aby obejrzeć zdjęcia i film)

Dzień Papieski
(zobacz zdjęcia)Dzień Edukacji Narodowej
(zobacz zdjęcia)Wycieczka do Warszawy
(zobacz zdjęcia)


Wyniki konkursu "Maskotka klasy" (sprawdź oraz zobacz zdjęcia)


Zbiórka makulatury

Samorząd uczniowski ogłasza zbiórkę makulatury w roku szkolnym 2014/2015.  Makulaturę należy przynosić do nauczycieli wychowania fizycznego. Zbiórka makulatury zaliczana będzie do "Klasy z klasą". Dla ucznia, który zbierze największą ilość (waga) makulatury przewidziana jest nagroda specjalna w postaci wyjazdu do Niemiec na wiosnę 2015 r. w ramach projektu "Comenius".Obchody 10-lecia istnienia szkoły

19 września 2014 roku społeczność Zespołu Szkół w Roźwienicy świętowała jubileusz X-lecia istnienia Gminnego Gimnazjum im.Orląt Lwowskich. W uroczystych obchodach, które rozpoczęły się od mszy świętej, wzięli udział: przedstawiciele władz gminy z wójtem inż. Tomaszem Kotlińskim; poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak oraz starszy wizytator Augustyn Jędruchów. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również emerytowanych pracowników szkoły.(zobacz więcej)Wywiad z Panią Dyrektor Szkoły Elżbietą Rusinko (czytaj całość)

Nowy poczet sztandarowy


Hubert Kaltenberg, Krzysztof Konieczny, Piotr Guziak

Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015
(zobacz)Zdjęcia z pożegnania klas trzecich
(zobacz zdjęcia)Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015
(kliknij aby pobrać)

VII rodzinny festyn rodzinny oraz święto miodu
(zobacz zdjęcia)Smacznie, zdrowo, kolorowo!
27.05 (wtorek) w stołówce szkolnej odbył się konkurs „Smacznie, zdrowo, kolorowo" (Zobacz więcej)Comenius w PolsceWycieczka do Zakopanego

W dniach 29-30 kwietnia 2014r. odbyła się wycieczka do Zakopanego.
Została zorganizowana przez p. wicedyrektor Z.Marciniec-Wojdyłę dla klas pierwszych i drugich gimnazjum. W wycieczce wzięli udział również nauczyciele opiekunowie: p.E. Sidorko, p.M.Kuras, p.K.Szczypta i p.T.Dąbrowski. (czytaj całość)
Zdjęcia z pobytu w Szwecji
(kliknij)
Raport uczniów gimnazjum z I części programu "Czas to zdrowie"
(Czytaj całość)

IV rocznica
10 kwietnia 2014 roku mija czwarta rocznica katastrofy smoleńskiej. Z tej okazji w naszej szkole odbył się apel , w czasie którego uczniowie minutą ciszy uczcili pamięć wszystkich ofiar oraz złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą postać generała dywizji Kazimierza Gilarskiego, uczestnika tragicznego lotu. Pani dyrektor Elżbieta Rusinko  przypomniała jego osobę i  zasługi dla naszej społeczności. (Zdjęcia)

PO[ruszaj]  SIĘ  NA  WIOSNĘ!

Pod tym hasłem 21 marca 2014 uczniowie gimnazjum zainaugurowali  swój  udział  w OGÓLNOPOLSKIM  PROGRAMIE „TRZYMAJ  FORMĘ”! (czytaj więcej)Szkolny dzień aktywności fizycznej i zdrowego żywienia


21. marca odbył się w naszej szkole "Szkolny dzień aktywności fizycznej i zdrowego żywienia" w ramach ogólnopolskiego programu "Trzymaj formę". Zostały przeprowadzone różne konkurencje sportowe, takie jak: sztafety, biegi slalomowe, wyścigi drużyn, przeciąganie liny. Uczniowie świetnie bawili się ze sobą rywalizując. Na zakończenie zostali poczęstowani owocami.Dzień Otwarty


 21. marca to pierwszy dzień wiosny, uczniowie klas III pojechali na targi edukacyjne do Jarosławia oraz Zarzecza z kolei w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, w którym wzięli udział uczniowie klas VI ze szkół podstawowych z Rudołowic i Tyniowic.
 Uczniowie zostali powitani przez panią v-ce dyrektor, Zofię Marciniec-Wojdyłę. Młodymi gośćmi zaopiekowali się starsi koledzy z gimnazjum, oprowadzając ich po szkole. Przyszli gimnazjaliści mieli okazję poznać szkołę, nauczycieli i bazę dydaktyczną. Uczestniczyli w pokazach z chemii i fizyki, poznali pracownię językową. Zapoznali się z bogatą ofertą dodatkowych zajęć, kółka teatralnego i sportowego. W czasie pobytu w szkole mieli okazję wysłuchać występu zespołu "RozTeam". Na zakończenie mieli okazję spotkać się z panią dyrektor Elżbietą Rusinko.Aktualizacja zdjęć nauczania początkowego (sprawdź)

Dzień Kobiet
8. marca w naszej szkole już ósmy raz obchodziliśmy gminny Dzień Kobiet. (czytaj całość)"Złotówka dla Lwowa" - podsumowanie akcji charytatywnej

-Bystrowice    389,00 zł
-Chorzów       69,50 zł
-Czudowice    149,70 zł
-Roźwienica    218,00 zł
-Pełnatycze    503,20 zł
-Tyniowice     308,05 zł
-Więckowice   64,00 zł
-Rudołowice   569,70 zł

Razem:       2 271, 15 zł.

Serdecznie dziękujemy!P
OWIATOWA GIMNAZJADA - PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
24.02.2014 r. w Muninie rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej dziewcząt. (czytaj całość)

Dzień piegów - 28. lutego (piątek)
Galeria (kliknij!)
Posiadacz ciekawych piegów będzie nagrodzony

Szkolny konkurs ortograficzny
9 stycznia br. w naszej szkole odbył się doroczny Konkurs Ortograficzny dla uczniów gimnazjum. (czytaj całość)

Wywiadówka
5. lutego (środa) o godzinie 16:00 odbędzie się wywiadówka. Obecność rodziców obowiązkowa.

Konkurs "Czy mam talent?"
(czytaj więcej)

Kiermasz Świąteczny
W dniu 15 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół dla mieszkańców gminy Roźwienica i okolic został zorganizowany  kiermasz świąteczny połączony z koncertem kolęd i pastorałek. (czytaj całość)

III Międzyszkolny Turniej w Piłce Siatkowej Już po raz trzeci w naszej szkole odbył się turniej w piłce siatkowej dziewcząt. (czytaj całość)

Szkolny Konkurs Wiedzy „Z wizytą na Olimpie”. Dnia 03.12.2013 roku odbył się na terenie Gminnego Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Rożwienicy Szkolny Konkurs Wiedzy „Z wizytą na Olimpie”. (czytaj całość)

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie.
15 listopada 2013 r. odbył się w Gminnym Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy  Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie.
(czytaj całość)

Wizyta w Turcji
W dniach od 11 do 16 listopada 2013 r. grupa uczniów z nauczycielami Gminnego Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy przebywała z wizytą w miejscowości Sakarya w Turcji.
(czytaj całość).

Święto Niepodległości. Święto Niepodległości dla uczniów Zespołu Szkół w Roźwienicy oraz lokalnej społeczności od 5 lat kojarzone jest nierozerwalne z Lwowskimi Orlętami, które stały się Patronem Gminnego Gimnazjum  w Roźwienicy - jednej ze szkół wchodzących w skład Zespołu.(czytaj całość)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego